Ako nosiť overály? Poradíme vám

Ako nosiť overály? Poradíme vám

Overaly môžete nosiť naozaj kamkoľvek! Škola, práca, divadlo, schôdzka s kamarátkami, rande či dokonca si môžete overal obliecť aj na svadbu! Overalom nič nepokazíte. Budete vyzerať elegantne a sexy, no a k tomu sa budete cítiť pohodlne! Overaly bez pochýb kričia „štýl“ už na kilometre ďaleko! Od hlavy až po päty v jednom kúsku? Tak to áno!

Ráno nemusíte myslieť na to, čo si s čím skombinujete, alebo či sa pásiky hodia s tigrovaným vzorom. Jednoducho si oblečiete overal a môžete vyraziť! Tento štýlový kúsok by nemal chýbať v žiadnom šatníku. Ako kombinovať overal Najlepšie je kúpiť si overal jednej farby. Takto ho môžete kombinovať s čímkoľvek. Výrazný náhrdelník, vzorovaná košeľa, rifľová bunda, farebná kožená bunda, farebné lodičky či výrazná kabelka – toto všetko a ešte oveľa viac si môžete obliecť s overalom jednej farby. Na druhú stranu, ak máte farebný a vzorovaný overal, buďte s ostatnými doplnkami opatrnejšie. Vyberte si jednu farbu z overalu a laďte k nej ostatné doplnky. Že žltá vyzerá skvelo? O tom niet pochýb, ale hodí sa iba k určitým farbám. Aby ste predišli looku à la kanárik, kombinujte farby racionálne. V galérii nižšie nájdete skvelé inšpirácie na dokonalé kombinácie!

A model in a brown jumpsuit and heels | ASOS Style Feed

Horčicový overál doplnený plavkami, lodičkami a doplnkami. Výrazné doplnky skvelo dodajú šmrnc tomuto outfitu.

A model in a pink denim jumpsuit | ASOS Style Feed

Svetlo ružový, denimový overal. Skvelo sa k nemu hodia biele doplnky v podobe veľkých, výraných botasiek a bielej kabelky. Pre ešte viac štýlový look, odporúčame si trošku vyhrnúť nohavice.

A model in a neon playsuit | ASOS Style Feed

Na záver ľahký, letný, nónový overal. Je vhodný na pláž. Dokonalými doplnkami sú výrazné sandále a kabelka.


Tagy článku: