Módne inšpirácie pre mužov na rok 2020

Módne inšpirácie pre mužov na rok 2020

„Čo skriňa dá.“ Aj takto by sa dal vo všeobecnosti charakterizovať štýl, ktorý sa niesol rokom 2019. Kombinácie rôznych materiálov, vzorov či farieb sú dovolené a obliecť si môžeš čo sa ti zachce. Dovolené je dokonca siahnuť aj po oversized fashion kúskoch tvojho tatka, ktorého šatník je už dávno zapadnutý prachom. Na módnej scéne sa objavilo mnoho (staro)nových kúskov, medzi ktorými nájdeš aj poriadne úlety. Tu sú niektoré z nich:

Všetky odtiene neónových farieb...


Je jedno, ktorú z týchto farieb si oblečieš. Vždy v nej budeš IN. Oranžová, žltá či zelená sa v roku 2019 prebojovali asi na všetky druhy oblečenia: nohavice, kabáty, košele,... Najlepšie sa kombinujú s jednoduchými basic kúskami, no odvážni milovníci módy s nimi dokážu robiť divy.

Nohavice s prúžkom na boku


Nohavice s prúžkom na boku patria medzi tohtoročné „must have“. Sú kombinovateľné nielen s teniskami, tričkom a športovou bundou, ale aj s elegantnejšími kúskami ako napr. košeľa, kabát. Zvislý pás je väčšinou úplne inej farby ako je farba nohavíc. Práve to ti s nimi umožňuje experimentovať tak, ako by si si za iných okolností netrúfol. Prúžky & kvetinové motívy Medzi trendy jari a leta 2019 patrili nesmrteľné prúžky. S tými páni opatrne! Nie každý typ prúžkov sadne na každý typ postavy. Naopak, košele s havajským námetom, hýriace farbami od výmyslu sveta, pritiahnu oko nejednej exotickej krásky. O neprehliadnuteľný outfit máš postarané.

Roláky, roláky a ešte raz roláky


Je známe, že rolák je praktickým kúskom tvojho šatníka. Ideálny do chladnejšieho počasia, kombinovateľný so všetkým. Dnes ho našťastie nájdeš takmer v každom obchode. NAVYŠE! Páni v rolákoch, či už tých tenších alebo hrubších, vyzerajú neuveriteľne sexy ;)

Ľadvinka


Ďalší „must have“ kúsok, ktorý doslova povstal z mŕtvych. Ľadvinky sú v súčasnom prevedení veľmi vkusné a nie sú určené len pre ženy. Vyrábajú sa z množstva materiálov a nekladú sa im farebné medze. Opäť je všetko len o tvojej fantázii a odvahe. Ale veď keď ju mohol nosiť tvoj tatko, prečo by si ju nemohol nosiť ty. Ak si sa v spomínaných módnych trendoch zatiaľ nenašiel, je načase ich vyskúšať. Jedno je však jasné: Móda sa vracia. Siahnuť po kúskoch, po ktorých už raz niekto siahol je dovolené. Odviazať sa a byť kreatívny zase nevyhnutné. Potvrdil to aj rok 2018.

Tagy článku: