Extravagantné outfity na letné dni

Extravagantné outfity na letné dni

Vymšľat letné outfity je takmer vždy radosť. Až do tej chvíle kedy sa vám minú všetky nápady a vy si v rannom zhone zrazu nemáte čo dať na seba. Práve preto sme pre vás pripravili 10 outfitov, ktoré vás zachránia v každej situácii.

Polka Dots

Bodkovaný vzor je hitom tohto leta a preto by ste to s ním mali skúsiť aj vy. Hodí sa totiž aj do kancelárie, je chic a pritom elegantný.


Košeľové šaty

Pokiaľ ešte košeľové šaty nemáte, mali by ste do nich ihneď investovať. Sú totiž ideálnou alternatívou ku vašej klasickej košeli a nohavicovému kostýmu. Sandále na nízkom podpätku. Zrejme len málokomu sa chce v horúcom letnom počasí pobehovať na vysokých podpätkoch. Ak si to však vaša práca vyžaduje, siahnite po nižšej verzii.


Midi sukňa

Midi sukňa je ďalším obrovským must-have sezóny, dá sa s ňou vymyslieť množstvo kreatívnych outfitov, aj tých do práce. Výrazné kvetiny Sú romantické, tak trochu voľnomyšlienkárske, ale stále elagntné. Kvetinivé šaty nádherne zapadnú do akéhokoľvek pracovného prostredia.


Biele nohavice

Niet nad biele nohavice v lete! Okrem toho, že odrážajú priame slnko sú aj ľahko kombinovateľné.


Inovatívne prúžky

Áno, bez prúžkov to v lete nejde. Skúste ich však kreatívne prepojiť, hrubé s tenkými, vertikálne s horizontálnymi. Tagy článku: